Autošampoon keraamiline Hagmans Superpesu 0,5L

5.93

Tootekood: 14521 Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Kirjeldus

Autošampoon keraamiline Hagmans Superpesu 0,5L. Eemaldab tõhusalt maantee mustuse, soola, rasva, oksiidid, õli, tahma ja piduriklotsi tolmu. Keraamiliste lisanditega autošampoon, mis eemaldab rasva, puhastab ja vahatab – kõik ühes! Tagab puhta ja läikiva laki ning veekindluse, mis kestab kaua. Sobib kõigi värvitud pindade, plastdetailide ja klaasi välispinna puhastamiseks nt. auto, mootorratas, veoauto, buss, vagunelamu, haagissuvila, hobuvanker, haagis, paat jne. Superpesu võib kasutada ka töötlemata värvipinnal, et saavutada vahaefekt.

Kasutamistemperatuur: umbes + 1 ° C kuni + 25 ° C
Materjali tarbimine: 1 pudel – 500 ml, piisab umbes 5 autole (nt Volvo V60)
Lahjendamine: mitte lahjendada. Kandke otse käsnale
Kõlblikkusaeg: vähemalt 2 aastat

Kasutusjuhend:

• Enne auto pesemist veenduge, et olete sobivas kohas.
• Veenduge, et auto peal pole kruusa, kive ja muid jämedaid osakesi, mis võivad autot kriimustada. Loputage autot, eelistatavalt kõrgsurvepesuriga.
• Täitke ämber umbes 10 liitri leige veega.
• Leotage autopesu käsn leiges vees ja valage Hagmansi Superpesu otse käsnale.
• Peske autot käsnaga. Alustage kõige puhtamatest osadest nagu katus ja kapott jne ja liikuge ülevalt-alla. Loputage käsna regulaarselt ämbris ja kandke käsnale uus doos.
• Pärast kogu auto pesemist loputage seda puhta veega.

Selleks, et värvi ja akendele ei tekiks klaasil ega värvipinnal veeplekke, kuivatage auto mikrokiudlapiga. See ei jäta triipe ega plekke. Kui soovite eriti head veekindlust ja läiget, on soovitatav lakki pärast Superpesuga pesemist pesta Hagmansi Spreivahaga. Kui teil on autol raskemaid plekke, millest soovite lahti saada, proovige Hagmani muu tootevaliku tooteid, nt. külmleotusvahend ja putukapuhastusvahend.

Tuleohtliku tulemuse vältimiseks soovitame vältida auto pesemist otsese päikesevalguse käes. Ärge laske šampoonil värvi peal ära kuivada. Superpesu annab veelgi parema sära, kui auto on hästi poleeritud.

Autošampoon keraamiline Hagmans Superpesu 0,5L

https://www.facebook.com/salutaryservice

Sulle võib meeldida ka…