Värv must matt Hagmans Svart matt 400ml

8.72

Tootekood: 11490 Kategooriad: , , Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Värv must matt Hagmans (400ml) aerosoolis. Nitrokombinatsiooni baasil topcoat, mis on suurepäraste omadustega kasutamiseks nii väljas kui ka siseruumides. Värv must matt on RAL 9005. Tootel on kiire kuivamisaeg ning tugev UV vastane pind. Mõeldud värvimaks masinaid, tööriistu, autodetaile jne. Kasutatakse ka väiksemate pisiparanduste tegemiseks.

Tehniline informatsioon
Baasmaterjal: Nitro baasil
Kuivamisaeg temperatuuril 20 ° C:
Tolmukuiv (puutekuiv): 10-15 min pärast
Mittekleepuv ca 30 min pärast
Täiesti kuiv ca 24 tunni pärast
Leekpunkt: -10 ° C (vedeliku temperatuur, mille juures tema aurud kokkupuutes lahtise tulega süttivad)
Kõlblikkusaeg: 2 aastat
Tuleklass: 1

Ettevalmistus
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad, vajadusel eelnevalt matistada ja kruntida. Alustuseks lihvige liivapaberiga ja eemaldage pinnalt kõik rooste. Valmistage puhas metallipind ette, näiteks pihustades sinna algselt peale Hagmansi roostevastast punast kruntvärvi.

Kasutamine
Loksutage aerosooli korralikult vähemalt 2 minutit pärast seda, kui kuulike aerosooli sees hakkab klõbisema. Tehke testpihustus, et kontrollida värvi. Pihustage 2-3 õhukest kihti ca 25 cm kauguselt pinnast. Oodake ca 30-45 sekundit kihtide vahel. Värvige toatemperatuuril ja hea ventilatsiooniga ruumis. Pärast kasutamist pöörake aerosool tagurpidi ja pihustage nii kaua kuni värvi aerosoolist enam ei välju ja düüs on puhas. Nii ei teki ummistumist.

Märkus: Ärge pihustage lahtise leegi või kuuma objekti suunas.

Kõik pritsmed peab koheselt eemaldama näiteks atsetooniga. Poleerida on võimalik 24 tundi pärast kuivamist toatemperatuuril.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Värv must matt Hagmans Svart matt 400ml

Sulle võib meeldida ka…