Kroomvärv MIPA Vicrom/Vicrom mirror glaze 1L

69.3093.20

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Kroomvärv MIPA Vicrom mirror glaze 1L. Vee baasil spetsiaalse metallefektiga värv (basecoat). Valmis kohe kasutamiseks – vajadusel vedeldada base lahustiga. Ülelakitav MIPA 2K-HS läikiva lakiga, et saavutada kroomefekt või mattlakiga, et saavutada alumiiniumefekt. Sobib kasutamiseks velgede, iluliistude, sisedetailide ja lisade või ka terve auto või mootorratta ülevärvimiseks. UV- ja kliimakaitseks soovitame värvitud pinna üle lakkida.

Esimene kiht/Aluskiht:
Mipa 2K läikiv akrüülvärv (näiteks Mipa PUR-T95, PUR HS-T95, OC-T95, RAL9005) on aluskihiks. Seda võib üle värvida 4 päeva jooksul. Laske esimesel kihil temperatuuri 20 – 30°C juures vähemalt 8 tundi kuivada või 60°C juures 30 minutit. Ärge lihvige esimest kihti enne kroomvärv Mipa Vicrom pealekandmist! Võimalikud värvipinna defektid tuleb välja poleerida. Saavutamaks optimaalset peegliefekti on oluline, et esimene kiht oleks ideaalselt sile ja defektivaba.

Efektikiht:
Kroomvärv Mipa Vicrom pealekandmisel on väga oluline jälgida, et seda tehtaks väga õhukeste ja ühtlaste kihtidena. Selleks soovitame hoida suuremat kaugust värvipüstoli ja värvitava objekti vahel ning mitte peale kanda liiga märjalt. Saavutamaks parimat peegliefekti, tuleb kroomvärv Mipa Vicrom meelitades udukihtidena peale kanda. NB! Mida rohkem esimene must kiht läbi kumab, seda parem on peegliefekt!

Pihustusrõhk värvimisel 3-4 bari. Püstoli düüs 1 mm.
HVLP puhul pihustusrõhk 2,5-3 bari. Püstoli düüs 1-1,3mm.

Pihustage 2 kihti. Kihtidevaheline kuivamisaeg 2-5 minutit. Ülevärvitav peale 30-35 minutit 20° C kuivamise juures.

Ärge kasutage toodet alla +10 °C või üle 75% suhtelise õhuniiskuse korral.
Ärge kasutage termoplastiku värvimisel!

Lakikiht:
Kroomvärv Mipa Vicrom efektikihti võib hakata lakkima Mipa lahustibaasil lakiga peale 45-60 minutit toatemperatuuril kuivamist või 30 minutit pärast 60°C juures kuivamist. Kandke väga õhuke esimene kiht lakki, et vältida kroomvärv Mipa Vicrom efektikihi võimalikku osalist lahustumist (osaline lahustumine vähendab oluliselt peegli efekti). Peale umbes 10-20 minuti möödumist võib pinna lõplikult lakiga katta.

kroomvärv mipa vicrom

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Lisainfo

Tüüp

Vicrom, Vicrom mirror glaze

Sulle võib meeldida ka…