Kaitsevaha roostevastane Hagmans Universal

8.7717.99

Kirjeldus

Kaitsevaha roostevastane Hagmans Universal (500ml aerosool / 1L püstoltaara) on läbipaistva värvusega, mistõttu kasutatakse palju pindadel, kus on vaja värvitut roostevastast vaha. Valmistatud vaha ja mineraalõli baasil. Tänu toote on madalale viskoossusele suudab ta tungida kõikidesse pragudesse ja aukudesse suurepäraselt.

Kasutamine
Kaitsevaha kasutatakse  auto mootoriruumis, pagasiruumis, uste alumistes äärtes, poritiibade servades, tulede aukudes. Vähesel määral kasutatakse sõiduki kereõõnsustes nagu uste sees, uste all karpides jne. Sobib ka masinate, tööriistade, rauast detailide jms kaitsvaks kihiks. Soovitatakse kasutada iga 1-3 aasta tagant sõidukite korrapäraseks korrosioonivastaseks hoolduseks (kõik oleneb teeoludest ja läbisõidust). Ideaalne toode Hagmansi põhjamastiksi F40 aluskihiks.

Tehnilised andmed
Baasmaterjal: Vaha
Leekpunkt: -10°C (vedeliku temperatuur, mille juures tema aurud kokkupuutes lahtise tulega süttivad)
Tuleklass: 1
Kuivamisaeg: 4-6 tundi
Kõlblikkusaeg: 1 aasta

Ettevalmistamine
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad ja kuivad. Enne pealekandmist loksutage toodet korralikult. Laske tootel soojeneda. Tagage tööruumis normaalne temperatuur ja hea ventilatsioon.

Kasutamine
Hoidke pihusti 20-40 cm kaugusel pinnast. Kandke toode pinnale ühtlaste liigutustega vasakult-paremale või vastupidi niikaua kuni saavutate soovitud kihi. See roostevastane toode ei kahjusta värvikihti. Kui esineb soovimatuid pritsmeid, siis likvideerige need koheselt. Pritsmeid saab eemaldada lahusti või külma leotusvahendiga (näiteks Hagmans külmleotusvahendiga). Pärast pihustamist pöörake aerosool tagurpidi ja vajutage klappi kuni aerosoolist enam vaha ei tule ja düüs on puhas. Nii ei teki ummistumist. Keskmise märja kihi paksus on 50-100 µm, mis vastab 0,5-1 dl / m³

Märkus: Ärge pihustage lahtise leegi või kuuma objekti suunas.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Kaitsevaha roostevastane Hagmans UniversalKaitsevaha roostevastane Hagmans Universal

Lisainfo

Kogus

500ml, 1L

Sulle võib meeldida ka…