Läikiv värv Hagmans blank 400ml

8.72

Kirjeldus

Läikiv värv valge/must Hagmans Vit/Svart blank aerosool (400ml) on läikiv topcoat, mis on suurepäraste omadustega kasutamiseks nii väljas kui ka siseruumides. Läikiva musta värvi puhul on tegemist RAL 9005-ga. Tootel on kiire kuivamisaeg ning moodustab tugeva UV vastase pinna. Läikiv värv, mis on mõeldud värvimaks masinaid, tööriistu, autosid, haagissuvilaid, paate jne.

Tehniline informatsioon
Baasmaterjal: Nitro baasil
Kuivamisaeg temperatuuril 20 ° C:
Tolmukuiv (puutekuiv): 10-15 min pärast
Mittekleepuv ca 30 min pärast
Täiesti kuiv ca 24 tunni pärast
Leekpunkt: -10 ° C (vedeliku temperatuur, mille juures tema aurud kokkupuutes lahtise tulega süttivad)
Kõlblikkusaeg: 2 aastat
Tuleklass: 1

Ettevalmistus
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad. Alustuseks lihvige liivapaberiga ja eemaldage pinnalt kõik rooste. Valmistage puhas metallipind ette, näiteks pihustades sinna algselt peale Hagmansi roostevastast punast kruntvärvi.

Kasutamine
Loksutage aerosooli korralikult vähemalt 2 minutit pärast seda, kui kuulike aerosooli sees hakkab klõbisema. Tehke testpihustus, et kontrollida värvi. Pihustage 2-3 õhukest kihti ca 25 cm kauguselt pinnast. Oodake ca 30-45 sekundit kihtide vahel. Värvige toatemperatuuril ja hea ventilatsiooniga ruumis. Pärast kasutamist pöörake aerosool tagurpidi ja pihustage nii kaua kuni värvi aerosoolist enam ei välju ja düüs on puhas.

Märkus: Ärge pihustage lahtise leegi või kuuma objekti suunas.

Kõik pritsmed peab koheselt eemaldama näiteks atsetooniga. Poleerida on võimalik 24 tundi pärast kuivamist toatemperatuuril.

Soovitame värvitud pinna üle lakkida näiteks Hagmansi Klarlack-iga.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

valge läikiv värv Hagmans Vit blankmust läikiv värv

Lisainfo

Värvus

Must, Valge

Sulle võib meeldida ka…