Kiirpesu Hagmans Snabbtvätt 1L

11.24

Kirjeldus

Kiirpesu Hagmans 1L Snabbtvätt on toode teile, kellel puudub juurdepääs veele või kellel pole lubatud näiteks tänaval või kämpingus pesta. Aine tõstab ja kapseldab mustuse ega kriimusta värvi. Toode on ette nähtud suviseks pesemiseks. Auto, mootorratta, autosuvila, haagissuvila, paadi jms välispuhastuseks. Pese värvi-, plast- ja klaaspindu ilma ühegi veetilgata! 

Tänapäeval on enamikus kohtades keelatud autot tänaval pesta, sest auto pesumise käigus tekkinud reovesi võib sattuda kanalisatsiooni. Hagmansi kiirpesu lahendab selle probleemi. Nüüd saate oma autot pesta kodus garaaži sissesõiduteel, matkaauto / haagissuvila kämpingus või jahisadamas ja see on läikiv puhas, ilma et tilgake vett maapinnale või sadama vette kukuks.

Kasutamistemperatuur: alates umbes + 10 ° C kuni + 60 ° C
Materjali tarbimine: 1 liitrist piisab umbes 2 auto pesemiseks (Volvo V70)
Tuleohtlikkus: Ei kuulu märgistamisele
Lahusti: vesilahus. Ei tohiks rohkem lahjendada.
Kõlblikkusaeg: 2 aastat

Kasutusjuhend:

Veenduge, et auto peal pole kruusa, kive ja muid jämedaid osakesi, mis muidu võivad autot pesu käigus kriimustada. Kui autoga sõidetakse tihti kruusateedel, võib auto enne kiirpesu üle loputada. Enne kasutamist lokustage pudelit hoolikalt. Töö jaoks on vajalik 3 mikrokiudlappi. Voltige need kõik 2 korda kokku, et saaksite 8 lehte. Mustuse eemaldamiseks kasutage lapi pikemaid külgi ja poleerimiseks lühikesi külgi. Pihustage Hagmansi kiirpesu autole. Alustage auto ülalosast ja töödelge 50 x 50 cm piirkond korraga. Pühkige mikrokiudlapiga kiirpesu autolt ära. Töötage kerge käega ja ilma pinnale survet avaldamata. Nüüd takerdub mustus kergelt lapi peale. Jätkake protsessi ülejäänud auto peal. Vahetage lapi külge regulaarselt ja võtke uus lapp pärast umbes poole auto pesemist või kui see on liiga määrdunud. Kui olete terve auto üle käinud, siis võtke uus poleerlapp ja poleerige auto läikivaks. Nüüd on auto puhastatud ja vahatatud.

Kiirpesu töötab efektiivsemalt, kui auto on eelnevalt vahatatud (Hagmansi vaha ja UV-kaitsega). Kiirpesu võib kasutada ka kuumal päeval sooja laki peal. Ärge laske tootel ära kuivada. Kiirpesu eemaldab putukate jäägid väga tõhusalt.

https://www.facebook.com/salutaryservice

Sulle võib meeldida ka…