Šampoonikontsentraat FLOWEY EV12 EVOPUR 5L

37.50

Kirjeldus

Šampoonikontsentraat FLOWEY EV12 EVOPUR SHAMPOO EXTRA 5L. Ökoloogiline pehme šampoon auto kerele. Kasutamiseks manuaalselt kui ka automaatsetes pesulates. Kõrge puhastusjõud. Sobib kõikidele harjadele ja vähendab kulumist. Loob kaitsekihi harjaste ja auto kere vahele. Taimse põhjaga. 0% NTA fosfaati. Sisaldab spetsiaalseid komponente, mis takistavad raua ja lubja ladestumist. Suruõhu ja veega kasutamisel võib sõidukite esmasel pesul tekkida paks vahukiht.

Vastab CE (REACH) standardite uutele nõuetele. Orgaanilised pindaktiivsed ained on valmistatud nisust ja peedist. Fosfaadi- ja nitrilotriäädikhappevaba. Lõhnad ei sisalda allergiat põhjustavaid komponente. Vahutab hästi. Hoiab ära doseerimispumba ummistumise. Ühilduvus vee taaskasutussüsteemidega. Biolagunev.

Doseerimispumba süsteem: kasutage lahjendamata toodet, reguleerige pump 15-30 g-ni sõiduki kohta; soovitud tulemus sõltub vee, õhu ja vahu segareguleerimisest.

Anioonsed pindaktiivsed ained – 5% või rohkem, kuid alla 15%
Lõhnad, säilitusained (metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon) <1%

Roheline vedelik, pH: 8; tihedus: 1,02 biolagunevus. Selles valmistises sisalduvad pindaktiivsed ained vastavad määruses (EÜ) nr 648/2004 sätestatud biolagunduvuse kriteeriumidele.

 

Šampoonikontsentraat FLOWEY EV12 EVOPUR 5L

 

Sulle võib meeldida ka…