Pritspahtel + kõvendi Hagmans Spray Filler 9000

28.43

Kirjeldus

Pritspahtel + kõvendi Hagmans Spray Filler 9000 (1L+25ml kõvendi) on 2-komponendiline, suure täitmisvõimega (pihustatav) toode, mida on kerge liivapaberiga lihvida. Küllastumata polüestri baasil. Kasutatakse autode, paatide ja masinate pahteldamiseks. Kasutatakse rohkem ebatasasuste tasandamiseks suurematel pindadel. Näiteks ülevärvimisele minevad projektid, uunikumid, kaubikute külgpinnad jne. Vajadusel lahjendamiseks kasutage ainult nitrotselluloosi baasil lahustit, maksimaalselt kuni 3% (mahuprotsent). Kui panete lahustit rohkem, siis tekib probleem, nakkumine väheneb. Kui lahustate pritspahtlit, siis kandke peale õhukeste kihtidena ja suurendage kihtide vahelist kuivamisaega. Parima tulemuse saamiseks peaks pritspahtliga kaetud pinna enne värvimist üle kruntima. Vastasel juhul võivad jääda pritspahtliga tehtud alad läbi kumama.

Ettevalmistus

Puhastage ja lihvige lihvpaberiga töödeldavad pinnad. Suuremad mõlgid parandage Stålplast Microga. Pritspahtlit ei tohi peale kanda enne kui pinda on töödeldud 2-komponendilise korrosioonikaitse krundiga, näiteks Hagmans CA-ga. Kui pind on galvaniseeritud, siis oodake 2 tundi enne pealekandmist. Ühele liitrile pritspahtlile kulub terve kõvendipudel.

Kasutamine

Toodet võib peale kanda pihustuspüstoli või pintsliga. Pihustamisel kasutatakse kõige madalamat rõhku, mis võimalik. Pahtli pealekandmisel kasutage alati kaitsemaski ja töötage hästi ventileeritud kohas. Pärast pihustamist puhastage püstol näiteks atsetooniga. Ülelihvitav 2 tundi pärast pahtli pealekandmist temperatuuril +20 ° C. Et kuivamisaega kiirendada, võib kasutada kuumuslampi. See peaks olema asetatud 70-80 cm kaugusele pinnast. Kui pritspahtel on juba natuke kuivanud, võib kuumuslampi lähemale tõsta, näiteks 40 cm kaugusele. Pritspahtli võib üle lihvida 240-280 liivapaberiga ja siis 360-400 liivapaberiga.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Pritspahtel + kõvendi Hagmans Spray Filler 9000 (1L+25ml) on 2-komponendiline toode. Kergekaaluline pritspahtel, mida on väga kerge liivapaberiga lihvida.

Sulle võib meeldida ka…