Vahašampoon 0,5L Hagmans Vaxschampo

8.34

Kirjeldus

Vahašampoon 0,5L Hagmans Vaxschampo. Tegemist on auto šampooniga, millel on vahaefekt. Annab autole läikiva, mustust tõrjuva pinnase. pH ca 9,5.

Autošampoon vaha sisaldusega, et saavutada läikiv viimistlus.

Kasutatakse kõikidel välistel värvipindadel, plastikdetailidel ja klaasil. Sobib kasutamiseks mootorratastel, veoautodel, bussidel, haagissuvilatel, karavanidel, hobusekaarikutel, treileritel, paatidel jne

Kasutamine

Enne pinna pesemist veenduge, et olete õiges kohas. Veenduge, et auto on puhas kivikestest ja kruusast, mis võivad pesemise ajal pinda kriimustada. Loputage pind kõrgsurvepesuriga.

Valage soovitatud kogus vahašampooni 10 liitrisesse ämbrisse. Täitke ämber veega, et tekiks vaht. Peske pind käsna või mikrokiudlapiga ja töötage pinnal ülevalt-alla. Alustage pindadest, mis on kõige puhtamad, nagu näiteks katus ja kapott jne. Pärast objekti täielikku pesu loputage pind üle puhta veega.

Selleks, et saada lahti kuivanud veetriipudest ja plekkidest, kuivatage pind mikrokiudlapiga. Kui pinnal on tõsisemad plekid, siis soovitame kasutada Hagmansi külmleotuspesu, putukapesuvahendit või veljepesuvahendit.

Ärge peske autot päikese käes. Ärge laske šampoonil pinnal ära kuivada. Vahašampoon töötab paremini, kui pind on eelnevalt poleeritud.

Värvus: kollane
Tarbivus: 1 pudel (500 ml) = umbes 10 pesu
Pealekandmise temperatuur. +1°C kuni +25°C
Lahustamine: umbes 50 ml 10 liitrile veele.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Vahašampoon 0,5L Hagmans

Sulle võib meeldida ka…