Lakialune värv (base)

6.92207.69

Kirjeldus

Lakialune värv (basecoat).

Salutary Service OÜ pakub autovärvide tootja Heliose – Mobihel lahusti baasil 1-komponendilist lakialust värvi (rahvakeeles base).

Mobiheli värvide plussideks on normaalne toonisobivus (nii Euroopa kui ka Jaapani, nii vanade kui ka uute sõidukitega) ja hea kattevõime (värvi seguvahekord lahustiga 2/1).

Lakialune värv (base) esineb sõidukitel erinevates variatsioonides, näiteks:

ilma terata ehk tavaline,- metalliku,- pärla ja xirallikuteraga. Viimasel ajal on uutel autodel populaarsed 2-3 kihilised värvid (alusvärv + tera või osade värvide puhul, nii imelik kui see ka pole, vastupidise süsteemiga).

Enne kasutamist segage lakialune värv korralikult läbi, et nõu siseseinte peale ei jääks üksikuid pigmente. Soovi korral võib värvi lasta läbi värvikurna, et võimalikud tolmuosakesed likvideerida.

Ärge unustage pinda enne värvimist matistada!

Head värvimist! Tavaliselt pannakse 2 kihti  ca 10-15 minutiliste vahedega, mõned maalrid hoiavad hõbedaste toonide korral kahe kihi värvimise vahet pikemana, lõpptulemus lihtsalt parem.

Samuti ära unusta, kindlasti tuleb Base pinnad üle lakkida! Mõnel üksikul juhul ei lakita, näiteks sisepinna värvimisel vähesel määral kui kasutatakse värvi sisse kuni 20% akrüülkõvendit. Tulemus on siis lihtsalt natuke tugevam ja mattim värvipind.

3-kihiliste 1L valmissegu värvide ja xirallic (pärl) toonide korral võib hind muutuda. Sellisel juhul võtame Teiega koheselt ühendust enne värvi segamist.

Täpsem informatsioon järgnevatest andmetest: MOBIHEL_BASE_MIX

Soovitame värvimisel kasutada isikukaitsevahendeid: maski, kindaid ja kombet.

https://www.facebook.com/salutaryservice

Lisainfo

Valmissegu kogus

20ml (pliiats + pintsel), 50ml (pintsliga topsis), 100ml, 200ml, 300ml, 400ml, 500ml, 600ml, 700ml, 800ml, 900ml, 1L, 1,25L, 1,5L, 1,75L, 2L, 2,25L, 2,5L, 2,75L, 3L

Sulle võib meeldida ka…