Multifunktsionaalne krunt MASTER DTM 4:1

28.50

Kirjeldus

Multifunktsionaalne krunt MASTER DTM Primer Sealer 4:1.

Kvaliteetne kahekomponentne multifunktsionaalne akrüülkrunt korrosioonivastaste pigmentidega. Tänu arenenud tehnoloogia ja kvaliteetsete toorainete kasutamisele on DTM Primer Sealeril väga lai kasutusvaldkond. Seda saab edukalt kasutada nii täitekruindina kui ka korrosioonivastase isoleeriva kruntvärvina.

Suurepärase korrosioonikaitse tagamiseks saab DTM Primer Sealerit kanda otse paljale metallile. Väga hästi isoleerib keerulised pinnad ja pahtliga kaetud kohad alusvärvide ja pealisvärvide kihtidest. Lisaboonuseks on see, et DTM Primer Sealerit saab märg märjale peale kanda, ilma et oleks vaja lihvida.

Kruntvärvi pakutakse 3 värvitoonis: hall, valge ja must. Saate segada värve omavahel sobivas vahekorras ja saada 2 lisavärvi. See võimaldab teil töötada täisspektriga halli süsteemis ning sobitada soovitatud kruntvärvi tooni konkreetse alusvärvi värviga.

Kasutamine

Segamissuhe 4:1. Akrüüllahustit lisada 15% kui kasutada täitevkrundina. 25-35% kui kasutada märg-märjalt.

HVLP värvipüstol 1.3 – 1.5mm düüs, rõhk 2 bar.

Valmissegu kasutusiga umbes 35 minutit 20°C juures. Peale kanda 1-2 kihti.

Kuivamine

Kihtide vahel 10 minutit.

Kuivamisaeg enne värvi pealekandmist, märg-märjalt – veebaasil värvide puhul umbes 35 minutit, lahustibaasil värvide puhul umbes 20 minutit.

Multifunktsionaalne krunt MASTER DTM 4:1

Lisainfo

Komplekt

Krunt 0,8L + 0,2L kõvendi (must), Krunt 0,8L + 0,2L kõvendi (hall)

Sulle võib meeldida ka…