Lakk Hagmans Klarlack läikiv/matt 400 ml

7.037.88

Kasutatakse värvitud pindade lakkimiseks. Pihustada 2-3 kihti 25 cm kauguselt 30 sekundiliste vahedega. Kuivamisaeg 15-20 minutit.

Puhasta

Kirjeldus

Lakk Hagmans Klarlack (400 ml) aerosoolis läikiv/matt. Kiire kuivamisajaga 1-komponendiline akrüüllakk, mida kasutatakse ühe- ja kahekomponendiliste värvidele läikiva/matt lakikihi saamiseks. Kasutatakse, et kaitsta ja säilitada värvi varjundit. Kasutatakse ka Hagmans veljevärvi peal ja kivikaitse peal. Temperatuuril 20 °C tolmukuiv 10-15 minutiga, mittekleepuv 30 minutiga, täiesti kuiv 24 tunni pärast.

Eeltöötlemine
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad.

Kasutamine
Loksutage aerosooli korralikult vähemalt 2 minutit nii, et kuulete kuulikese klõbisemist aerosooli sees. Pihustage 2-3 õhukest kihti 25 cm kauguselt. Oodake ca 30-45 sekundit kihtide vahel. Lakkige normaalse temperatuuriga ja hästi ventileeritud ruumis. Pärast kasutamist pöörake aerosool tagurpidi ja pihustage seni, kuni jääk väljub. Nii saab düüs puhtaks ja ei teki ummistumist. Kui tekib pritsmeid, siis neid saab eemaldada näiteks atsetooniga. Võib kasutada lakina Hagmans Carosol Body kivikaitse peal, et kivikaitse kiht jääks tugevam.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Lakk Hagmans Klarlack blank/matt 400 ml

Lisainfo

Tüüp

Läikiv, Matt

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lakk Hagmans Klarlack läikiv/matt 400 ml”

Sulle võib meeldida ka…