Keevituskindel krunt FINIXA vask 400ml

16.66

Kirjeldus

Keevituskindel krunt FINIXA (vask) aerosoolis 400ml. Akrülaatvaigu baasil keevituskindel krunt kaitseb rooste eest SPOT, MIG ja TIG keevituse ajal. Keevituskrunt on korrosioonikindel ja väga hea nakkuvusega. Keevituskindlat krunti võib kasutada nii enne kui ka pärast keevitamist. On ülevärvitav enamike värvisüsteemidega.

Aerosoolis on vase kontsentratsioon kõrge. Tootel on hea juhtivus. Krunti saab peale kanda otse metallile, tsingitud materjalile ja alumiiniumile.

Miks keevituskindlat (weld-thru) krunti kasutatakse?

Aja jooksul metall reageerib keskkonnaga (kokkupuude vedelike, gaaside ja muude saasteainetega) ja selle tulemuseks on kehvem metalli kvaliteet ja rooste. Pinnakatteid nagu keevituskrunt, epoksükrunt, värv ja õõnsusvaha kasutatakse tavaliselt parandusprotsessi ajal selleks, et kaitsta paljast metalli korrosiooni ja rooste eest. Keevituskrunti ei tohiks ajada segamini kruntvärviga. Kruntvärvi kasutatakse teisel eesmärgil – selleks, et katta pindmised vead ja et tagada korralik nakkekiht värvi jaoks. Keevituskindlat krunti on olemas tsingi kui ka vase baasil.

Pealekandmine

Parima tulemuse saavutamiseks veenduge, et töödeldav pind oleks põhjalikult puhastatud (ka rasvavaba) näiteks silikoni pesuvahendiga, kuivatatud  ja tolmuvaba. Eelnevalt juba krunditud pinnad matistada (vesi)lihvides 180-220 (vesi)lihvpaberiga ja puhastada.

Enne keevitamist pihustatakse keevituskrunt keevituspiirkonna ümber palja metalli peale. Keevitamise käigus krunt vedeldub ja galvaniseerib metalli, mis on keevituse kõrval. See aitab kaitsta metalli tulevase korrosiooni eest.

Parimate tulemuste saamiseks:

  • Töödeldav pind (keevituse ala) peaks olema puhas (paljas metall)
  • Eemaldage igasugune värv ja kaitsekihid. Puhastage pind lahustiga ja matistage kergelt.
  • Pihustage keevituskrunti paljale metallile (kaasa arvatud igasugused kattuvused)
  • Laske krundil enne keevitamist korralikult ära kuivada.

Loksutage aerosooli korralikult vähemalt 2 minutit enne kasutamist.

Soovitatud kihtide arv: 2 (+-15 cm pihustuskaugus)
Kihtidevaheline kuivamisaeg: 5 minutit
Kuivamisaeg: 10 minutit +20°C juures

Keevituskindel krunt FINIXA vask 400ml TSP 530

 

http://facebook.com/salutaryservice

 

Sulle võib meeldida ka…