Allahindlus!

Teibi voltija EzEdger

77.00

Tootekood: EZ Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Teibi voltija EzEdger. EzEdger on patenteeritud teibi voltija, mis on loodud aitama (auto)maalritel saavutada sujuv ning hajutatud viimistlus (uste/kapoti/poritiibade/bensiinipaagi servades). Töötab kõikide 18 mm ja 19 mm teipidega. Automaatselt voldib ühe teibi serva ja tõstab, et tekiks pehme serv. Pehme serv aitab värvimisel värvi hajutada ja võimaldab sujuvat ülemineku viimistlust. Eemaldab tugevad teibijooned. Reguleeritav voldi laius 4-7 mm.  Käes kasutatav ja kärule / seinale kinnitatav. Volditud teip järgib ka kumerusi.

Tavalise teibiga koguneb värvimisel värv teibi serva. Värvi ära kuivades jääb servadesse kõrgem pinnas. Eemaldades teibi peale värvimist, on silmnähtavalt näha jämedat teibijoont. EzEdgeriga volditud teip hõljub pinnalt veidi kõrgemal ja seetõttu laseb värvil hajuda mööda teibijoont. Kerge, efektiivne ja aega säästev.

Tööriistal on kaks rullikut (F ja B). F ehk fold rulliku rakendamine hakkab teipi voltima. B ehk bent rulliku rakendamine kõverdab ja tõstab volditud teibi kergelt ülespoole. Kui tegemist on B-rullikuga, siis on kaks vastandlikku vaadet. Üks grupp maalreid ei kasuta B-rullikut, et hoida teip pinna suhtes võimalikult tasane. Teine grupp on maalrid, kellele meeldib see, et B-rullik painutab ja tõstab volditud serva, et seista pinnast eemal, et tekiks tühimik. Kui ei rakenda kumbagi rullikut tööle, siis töötab tööriist tavalise teibijaoturina.

Tööriista laadimine on kiire ja teibi vahetus on veel kiirem.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Sulle võib meeldida ka…