Puhastuslapp Profix Escon Crêpé

104.00

Kirjeldus

Puhastuslapp Profix Escon Crêpé. Võimalik osta rullis kui ka pakis. Ühes rullis on 500 lappi, ühes pakis on 50 lappi.

Mitteabrasiivne, imav, suudab ka õli imada, madala kiuga, kiire veeimavusvõimega, lahustikindel, rebenemiskindel, robustne. Puhastuslapp on tekstiili (riide) omadustega tselluloos-polüester segu materjalist ja krepitud pealispinnasega. Tänu krepitud pealispinnale on lapi pealispind paksem ja seetõttu on lapp pehmem, suudab rohkem ja kiiremini imada. Värvuselt türkiissinine, Z-voldiga ja ühekihiline. Mõõtmed 38 × 30 cm. Talub kõrget pinget väänamisel ja pigistamisel.

Peamised kasutuskohad: Kui vaja väga rebenemiskindlat ja vähese lindiga lappi. Töökodades, tootmisettevõtetes rasva ja mustuse eemaldamiseks. Printimistööstuses pressisilindrite puhastamiseks.

http://facebook.com/salutaryservice

Mida tähendab “madala kiuga lapp”? (low-lint)

Madala kiuga lapp on tavaliselt mitte-kootud (non-woven) materjalist tehtud. Lausriie võib olla valmistatud polüetüleentereftalaadi (PET) segust, hüdroentangitud polüamiidist, tselluloosist, lateksist, polüestrist, puidumassist ja viskooskiust. Madala kiuga lapp on oluline, kui soovitakse puhastada instrumentide osasid, printerite komponente või kui on vaja kriitilist puhastamist lennundus- ja masinatööstuses. Madala kiuga ja (väikeste karvakeste puudumisega) aidatakse kaasa mittesaastavusele, et kuivalt või lahustiga puhastamise käigus lapijäägid ei saastaks tundlikke pindasid. Lapi muster, mis on mõeldud osakeste lõksu püüdmiseks, aitab tolmu-, liiva- ja mustuse osakestel kukkuda pinnalt lapile. Tänu sellele on kriimustusvaba puhastamine tagatud.

no lint vs lint

Sulle võib meeldida ka…