Roostemuundur TEROSON VR 625 400ml

21.79

Kirjeldus

Roostemuundur TEROSON VR 625 400ml. Kasutatakse roostetanud pindade töötlemiseks. Orgaanilised ained muundavad rooste stabiilseks kompleksühendiks; selle protsessi käigus muutub läbipaistev kergelt pruunikas vedelik mustjas-pruuni värvi. Sünteetiline vaik muundub kuivanuna värvitaoliseks kaitsvaks kilekihiks. See hästi lihvitav ja suurepäraste nakkeomadustega kaitsev kilekiht püsib metallil ja seda võib kasutada krundina. Lisakrunti ei ole sel juhul vaja. Peale läbikuivamist ülevärvitav. Ei sobi kasutada kõrget temperatuuri taluvate detailide puhul nagu väljalasketorustik, korstnad jms. Fosforhappevaba. VR 625-e on hea kasutada roostes pindadel, mida ei õnnestu puhastada täielikult roostest ja mis jäävad tavaliselt varjatud pindadele.

Eeltöötlus

Töötle roostes pinda mehhaaniliselt traatharja või lihvpaberiga. Veendu, et pind oleks roostevaba, puhas ja kuiv ning rasvavaba.

Kasutamine

Loksuta aerosooli 1-2 minutit. Pihusta pinnale 20-30 cm kauguselt. Kanna pinnale “märg-märjale” 2 kuni 3 õhukest kihti. Jäta vahend toimima ja kuivama. Pind on puutekuiv 20 minuti pärast ja täielikult läbikuivanud 16 tunni pärast. Enne kuivanud pinnakihi töötlemist värvi või pahtliga, matistage pind kergelt karukeelega.

Paljas lehtteras tuleb enne TEROSON VR 625 kasutamist alati katta happekrundiga.

Tehnilised andmed

Värvus: läbipaistev, kergelt pruunikas vedelik
Lõhn: Lahustite lõhn
Tihedus umbkaudu: 0.91 g/cm³
Tahkeaine sisaldus ligikaudu: 27 %
pH väärtus: 3
Pealekandmise paksus: 0.1 kuni 0.2 mm ühe kihi kohta
Katvus ligikaudu: 0.25 l/m²
Kuivamisaeg
Puutekuiv umbes 20 min.
Täiesti kuiv 16 tundi. Kuivamisaeg sõltub temperatuurist ja kihi paksusest.
Pealekandmise temperatuur 8 kuni 25 °C
Kasutustemperatuuri vahemikus -30 to 80 °C
lühikeselt (kuni 1h) 100 °C

Roostemuundur TEROSON VR 625 400ml

 

Sulle võib meeldida ka…