Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Machine Polish

62.10

Tootekood: 3M09376 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Machine Polish 1L. Poleerpasta 3M on kaks generatsiooni. Mõlemad generatsioonid on edukad. Esimene generatsioon on spetsialistide lemmik ning teine generatsioon on uuem ning väärikate auhindadega pärjatud. Poleerpastad on loodud värvidefektide hõlpsaks kõrvaldamiseks ja aitavad luua suurepärase kõrgläikega tulemuse.

Kombineerimine:

Jäme tera (valge kork) + peen tera (must kork) + ülipeen tera (helesinine kork)  [ESIMENE GENERATSIOON]

Jäme tera (roheline kork) + peen tera (kollane kork) + ülipeen tera (tumesinine kork)  [TEINE GENERATSIOON]

Jäme tera = jäik padi (valge / roheline / oranž)
Peen tera = pooljäik padi (oranž / kollane / must)
Ülipeen tera = pehme padi (must / helesinine /tumesinine)

NB! Patjade jäikused ja värvitoonid võivad bränditi varieeruda.

Ülipeen poleerpasta – helesinine kork (Machine Polish)

Kasutamiseks peale peene teralist poleerpastat (must kork) viimase etapina. Soovitatakse kasutada professionaalsetes värvitöökodades. Eemaldab keerisjäljed ja hologrammi. Parima sooritusega 3M poleerpasta. Tulemuseks kõrgläikega hologrammivaba pind. Võib kasutada tumedate kui ka heledate pindade peal. Kasutatakse viimase etapina ka 3M auto esitulede poleerimise protsessis. Silikoni ja vaha vaba. Sobib nii tumedate kui ka heledate värvide peale. Seda poleerpastat saab peale kanda pehme poleerpadjaga, näiteks Poleerpadi SOLL must 150MM

Kasutamine

Loksutage pudelit korralikult enne kasutamist. Valage välja piisavas koguses poleerpastat, millega oleks võimalik alal töötada. Poleerpasta võib kohe värvi pinnale (paneelile) kanda, kui paneel on horisontaalses asendis. Töötades vertikaalsete detailidega, siis kandke poleerpasta padjale. Valage poleerpasta poleerpadja peale enne masina käivitamist. Kui poleerpadi on uus või kuiv, siis hajutage poleerpasta padja peale laiali, et padi märguks. Enne masina sisselülitamist asetage padi töödeldavale pinnale. Poleerige, survestades kerge jõuga. Kui poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Machine Polish hakkab poleerides ära kuivama, siis lõpetage poleerimine. Vajadusel korrake protsessi. Poleerimise viimasel 2-3 sekundil madaldage survet pinnale, et saavutada kõrgläige. Peale poleerimist pühkige pind puhtaks.

Eemaldage niiske lapiga viivitamatult kõik pritsmed külgnevatelt paneelidelt, plast- ja kummipindadelt.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Sulle võib meeldida ka…