Poleerimispasta RUPES D-A FINE

22.2458.50

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Poleerimispasta RUPES D-A FINE 250ml / 1L. Peeneteraline poleerpasta kergete defektide eemaldamiseks. Sobib ka teiseks sammuks peale jämedateralise poleerpasta kasutamist.

RUPES D-A FINE on ulatusliku katsetamise tulemus, mille eesmärk oli välja töötada peen poleerimine, mis ühendab märgatava lõikejõudluse muljetavaldava viimistlusega.

RUPESi ettevõttesiseselt välja töötatud ja segatud patenteeritud valem on loodud töötama Dual-Action poleerimismasinatega, sealhulgas nii large-stroke random orbital kui ka gear-driven tööriistadega.

Sobib kasutamiseks koos RUPES-e kollase D-A poleerimispadjaga kui ka villa- ja mikrofiiberpatjadega. Tagab suurepärase kergete defektide eemaldamise, uskumatult kõrge viimistluskvaliteedi ja ülilihtsa eemaldamise, et tagada suurepärane kasutuskogemus. Poleerimispasta RUPES DA-FINE kujutab endast täiuslikku teist poleerimisetappi pärast DA-COARSE’i praktiliselt igat tüüpi värvitud, geelkattega või lakitud viimistluse puhul või eraldiseisva lahendusena kerge poleerimise jaoks.

Lisainfo

Kogus

250ml, 1L

Sulle võib meeldida ka…