Kaitsevedelik BRAYT T4 Protect Liquid 500ml

36.71

Kirjeldus

Kaitsevedelik BRAYT T4 Protect Liquid 500ml.

Kaitseb pinda vähemalt 6 kuud. Võib kasutada igat tüüpi pindadel. Veebaasil toode, mida on lihtne kasutada nii käsitsi kui ka orbitaal poleerimismasinaga. Sisaldab UV-filtreid. Silikonivaba. Ainult professionaalseks kasutamiseks.

BRAYT T4 Protect Liquid on peeneteraline poleerimisvedelik, mis värskendab pinda ja jätab nähtamatu kaitsekile, mis kaitseb saaste eest. Pikendage värvi eluiga 40-50% ja vähendage mustuse kogunemist 70-80%. Kasutatakse värvitud pindade, geelkatte ja polükarbonaadi kaitseks. Sellel on ka kergelt abrasiivsed omadused, mis võimaldavad teil eemaldada minimaalse suurusega defektid ja hologrammid. Sobib geelvärvidele ja kõikidele autovärvidele, sealhulgas akrüül-, kahekomponent-, ühekomponent-, veebaasil ja OEM-värvidele. Võib kasutada ka keraamiliste kriimukindlate värvide jaoks. Suurendab värvi läiget ja kaitseb UV-kiirte, happevihmade, puuvaikude, putukate ja oksüdatsiooni eest. Kantakse peale käsitsi või ekstsentrilise poleerimismasinaga. Kõrgläikiva viimistluse saamiseks ilma hägususe ja hologrammideta kasutage pehmet poleerimispatja.

Tehnilised andmed

Koostis: emulsioon
Välimus: vedel geel
Viskoossus: > 130 mm2/s
Erikaal: 0,980 kg/l
Lõiketase: 2/10
Läikeaste: 10/10
Värvus: valge
Lõhn: iseloomulik
Lahustuvus: vees segunev

Kasutamine

Enne pealekandmist peab pind olema kuiv. Kandke töödeldavale pinnale väike kogus (poleerige väike ala korraga). Poleeri pind pehme poleerimispadjaga keskmise survega. Soovitud efekti saavutamiseks vähendage survet. Pärast poleerimist jätke toode umbes 30–60 minutiks, et luua kaitset. Eemaldage jäägid mikrokiudlapiga või pehme poleerimispadjaga. Ärge kasutage polümeriseerimata pinnal.

Toode töötab kõige paremini, kui selle temperatuur on 15-25°C.

Kaitsevedelik T4 Protect Liquid 500ml

Sulle võib meeldida ka…