Commandant poleerimispasta 4 keskmine 500ml

12.89

Kirjeldus

Commandant poleerimispasta 4 keskmine 500ml. Tegemist on keskmise abrassiivsusega universaalse poleerimispastaga, mis puhastab ja lööb läikima tuhmunud värvi- ja lakipinna.

Hollandi tootja Commandant poolt loodud samanimeline poleerimispasta ja puhastaja on olnud üks populaarsemaid autotööstuse brände üle 75 aasta. Praeguseks on aga Commandanti omanikuks teine Hollandi/Belgia autohooldusvahendite tootja Valma, mis on Beneluxi üks suurimaid autohooldusbrände.

Enamik vanemaealisi hollandlasi ja belglasi tunnevad Commandanti, kuna enamiku nende inimeste garaažides on igal ajal vähemalt 1 purk antud toodet. Commandant Cleaner 4 on hästi tuntud oma rohelise purgidisainiga. Just neljas Commandant on olnud läbi aastate rahva seas populaarseim. Toote kvaliteedist annab ka märku asjaolu, et läbi aastate on tehtud toodetes vaid minimaalseid muudatusi. See toode käitub puhastajana enne vahatamist ja aitab teil taastada erinevate värvitüüpide läike, nagu auto oleks just müügisalongist välja sõitnud.

Poleerimispastaga on võimalik matistada tuhmunud ja pleekunud värvikihti. Toode aitab eemaldada väiksemaid kriimustusi. Toote koostises olevad keemilised puhastusvahendid aitavad eemaldada pinnalt igasuguse mustuse, rasva, õli- ja silikoonijäägid, vanad vahad, pigiplekid jne.

Toote abrassiivsus muutub vastavalt hõõrumise tugevusele. Kui töödeldavat pinda ühest kohast jõuga hõõruda, muutub see matiks, nagu liivapaberiga hõõrudes. Avaldades pinnale vähem survet, muutub pind siledaks ja läikivaks.

Toode on silikoonivaba ja sobib pindade puhastamiseks enne värvimist ja vahatamist. Commandant sobib ka uue ja vana värvi üleminekute hajutamiseks. Enne lihvima hakkamist peaks laskma värskel värvikihil mõned päevad kuivada.

Kuigi toode on efektiivne ka käsitsi poleerimislapiga poleerides, soovitame parima tulemuse saamiseks kasutada Commandant 4 koos poleerimismasinaga. Poleerimismasina padjaks võiks olla lambavill ja poleerimismasina pöörded ei tohiks ületada 1800 RPM.

Kasutamine

Enne poleerimispasta pealekandmist peske ja kuivatage töödeldav pind korralikult, sest märjal pinnal see pasta ei tööta. Segage segu korralikult läbi. Soovitame poleerida üks detail korraga.

Kandke poleerimislapile või lambavillale piisavas koguses pastat. Alati on võimalik juurde panna. Alustage poleerimist jõuliselt, et pinda esmalt puhastada. Vajadusel võtke poleerimispastat juurde. Kui pind on puhas siis laske pinnal kuivada, kuni pind muutub hallikaks. Seejärel hõõruge pind uue poleerimislapiga puhtaks. Vajadusel korrake protsessi.

Pärast Commandant poleerimispasta kasutamist soovitame pinna vahatada, et kaitsta värvikihti ja saavutada veel ilusam läige.

Ärge kasutage poleerimispastat päikese käes kuumenenud pinnal. Poleerpasta kuivab pinnale kinni ja seda on raske maha hõõruda. Samuti väldi aine külmumist.

Commandant poleerimispasta 4 keskmine 500ml

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Sulle võib meeldida ka…