Värvikurn SOLL 125-190 micronit

0.13

Kirjeldus

Värvikurn SOLL 125-190 micronit. Värvikurna kasutatakse värvi ja laki kurnamiseks, et eraldada nende sisse sattunud soovimatud tolmu ja muud mustuse osakesed. Sõel seespool. 125 micronit on tihedam (väiksemate aukudega) kui 190 micronit. Ühes pakis on 250 värvikurna. Ühes kastis on 1000 värvikurna. Värvikurnad on valget värvi.

Värvikurna kasutamine lisab tööprotsessile kiire ja lihtsa kvaliteedikontrolli. Värvifilter tagab kvaliteedi, mistõttu on võimalik säästa aega ja materjali.

Värvikurn on tavaliselt ühekordselt kasutatav paberkoonus, millel on peen nailonvõrk. Nailonvõrk on spetsiaalselt disainitud läbi laskma iga viimse kui värvitilga. On olemas ka korduvkasutatavaid värvisõelu, kuid neid peab pärast iga kasutamiskorda pesema ning see võtab aega. Värvifiltrid on saadaval erineva võrgusilmaga, alates 400 mikronist keskmise filtreerimise jaoks kuni 125 mikronini ülipeene filtreerimise jaoks.

Värvi läbi sõela valades filtreeritakse välja kuivanud helbed, lahustumata pigment, võõrkehad ja tolmuosakesed, mis võivad:

  • Ummistada või kahjustada värvipüstolit
  • Põhjustada ebatäiusliku värvikihi

Värvikurna saab kasutada:

  • Kruntidega
  • Vee baasil värvidega
  • Lahusti baasil värvidega
  • Lakkidega

Värvikurn on tugev ja seetõttu peab piisavalt kaua vastu erinevatele kemikaalidele, mida kurnatakse. Värvikurna võib kasutada nii kaua, kuni aine pole sõelas ära kuivanud. Alati kasutage krundi, värvi ja laki jaoks eraldi värvikurni. Kui töö on tehtud, siis võib värvikurna prügikasti visata.

On olemas ka värvipüstoli hoidikud, mis muudavad kurnamisprotsessi mugavamaks, sest siis ei pea hoidma ühes käes värvipüstolit kurnaga ja teises käes valatavat materjali.

Ära kurna ennast lisatööga, värvikurn aitab Sind!

 

värvikurn soll

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Lisainfo

Tihedus

125, 190

Sulle võib meeldida ka…