3M poleerimispasta Perfect-It Fast Cut Plus 1L

59.40

Tootekood: 3M50417 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

3M poleerimispasta Perfect-It Fast Cut Plus 1L. Poleerpasta 3M on kaks generatsiooni. Mõlemad generatsioonid on edukad. Esimene generatsioon on spetsialistide lemmik ning teine generatsioon on väärikate auhindadega pärjatud. Poleerpastad on loodud värvidefektide hõlpsaks kõrvaldamiseks ja aitavad luua suurepärase kõrgläikega tulemuse.

Kombineerimine:

Jäme tera (valge kork) + peen tera (must kork) + ülipeen tera (helesinine kork)  [ESIMENE GENERATSIOON]

Jäme tera (roheline kork) + peen tera (kollane kork) + ülipeen tera (tumesinine kork)  [TEINE GENERATSIOON]

Jäme tera = jäik padi (valge / roheline / oranž)
Peen tera = pooljäik padi (oranž / kollane / must)
Ülipeen tera = pehme padi (must / helesinine /tumesinine)

NB! Patjade jäikused ja värvitoonid võivad bränditi varieeruda.

Jäme poleerpasta – roheline kork (Fast Cut Plus)

Poleerpasta 3M Perfect-It Fast Cut Plus on agressiivne ja abrasiivne vedelik. Kasutamiseks igasuguste värvidefektide parandustööde ajal, et eemaldada abrasiivketta või vesiliivapaberi (P1200-P3000) tekitatud kriimustusi. Samuti näiteks autopesu käigus tekkinud kriimustuste eemaldamiseks (originaalvärvilt). Tulemuseks kõrgkvaliteetne ja läikiv viimistlus. Parima tulemuse saamiseks peaks toodet kasutama jäiga poleerpadjaga. Silmapaistvaks tulemuseks kasutage peale toodet veel peenet poleerpastat (kollane kork).

Kasutamine

Käige töödeldav pind üle abrasiivse kettaga. Kiireima tulemuse saamiseks viimistlege kriimustusi 3M Trizact P3000 ketastega. Loksutage 3M poleerimispasta pudelit korralikult enne kasutamist. Kandke väike kogus poleerpastat poleerpadjale või otse pinnale. Kasutades kuiva poleerpatja väga värskel värvil, on oluline kasutada piisavas koguses poleerpastat, et kuiv vahtpadi ei hõõruks niisama värvi. Käivitage poleermasin (1500-2000 rpm) ja rakendage keskmist jõudu kõvadel värvidel ja kerget jõudu, kui värv on veel suhteliselt pehme. Poleerige kuni poleerpasta hakkab ära kuivama. Kui poleerpasta hakkab ära kuivama, rakendage vähem jõudu või kandke natuke pihustuspüstolist vett. Jätkake jääkide eemaldamist, et saada hea läige. Peale poleerimist puhastage pind kvaliteetse puhastuslapiga. Vajadusel korrake protsessi. Vahetage poleerpatja ja kasutage 3M Machine Polish või 3M Extrafine, et eemaldada igasugused poleerimisjäljed ja et anda pinnale veelgi kõrgem läige. Igasugused üleliigsed poleerpasta pritsmed eemaldage niiske lapiga.

https://www.facebook.com/salutaryservice

3M poleerimispasta Perfect-It Fast Cut Plus 1L

Sulle võib meeldida ka…