Pinnakaitsevahend keraamiline GRASS Hydro Polymer

9.77

Tootekood: 125317 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Pinnakaitsevahend keraamiline GRASS Hydro Polymer 250ml. Vedel polümeer kaitseaine karnauba vahaga kõrgläikeks, kaitseks auto värvi, plastiku ja kroomitud osade peale. Sobib ka kivi, marmori, keraamika, lakitud puidu jms veekindla pinna peale. Tekitab polümeerkihi, mis kaitseb niiskuse, tolmu ja teiste vanulike faktorite eest. Suurendab värvi sügavust ja heledust. Kaitseb plastikut, kummi ja klaasi tuhmumise eest. Puhastab auto tee kemikaalidest ja soolast. Pinnakaitsevahend ei sisalda abrasiivseid osakesi. Soovitatavalt peale kanda märjale pinnale peale auto pesemist.

Toode kaitseb pinda 4-5 kuud. See sõltub edaspidisest hooldusest. Järgnevate hoolduste käigus kasutage puhastusvahendeid, mille pH ei ületa 12.0.

Tarbimine: 1 pudel Grassi pinnakaitsevahendit (250 ml) 10-12 auto jaoks.

Kasutamine

Loksutage korralikult enne kasutamist. Kandke väike kogus toodet puhtale ja märjale käsnale pihustades. Kandke peale 1-2 detaili korraga. Hajutage toode ühtlaselt pinnale õhukese kihina. Oodake 1-2 minutit. Loputage veega kõrgsurvepesuriga. Parimaks tulemuseks kuivatage puhta ja kuiva kiudlapiga. Toodet võib kasutada soovi korral korduvalt sama pinna peal. See lisab pinnale uue kaitsva kihi.

pinnakaitsevahend grass

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Sulle võib meeldida ka…