Põhjamastiks Hagmans Carosol F40

9.3258.49

Kirjeldus

Põhjamastiks Hagmans Carosol F40 pakendid 500ml aerosool/1L püstoltaara/5L ämber) on vaha ja bituumeni baasil roostetõrjevahend, millel on ka mürasummutusomadused. Musta värvi ja heade katmisomadustega.

Tehnilised andmed
Baas: Bituumen ja vaha
Kõlblikkusaeg: 1 aasta

Ettevalmistus
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad ja kuivad. Enne pealekandmist loksutage toodet korralikult. Tagage töökohas toatemperatuur ja hea ventilatsioon.

Kasutamine
Kasutatakse auto põhja all, rattakoobastes, poritiibade sisekülgedel, aku kinnituskohad ja alus jne. Põhjamastiks sobib krundikihiks pintseldatavale bituumen mastiks Hagmans Undermassa tootele, eriti siis kui tahate lõpuks paksema kihi tekitada. Pihustamisel hoidke toodet pinnast 20-40 cm kaugusel. Roostes pindade puhul auto põhja all, eemaldage roostet niipalju  kui võimalik, kasutage seejärel Hagmans TO3 õõnsustekaitse õli õhukese krundikihina ning seejärel tunni aja pärast kandke peale F40 1-2 kihti 20 minutiliste vahedega. Toode jätab pinnale matt musta kihi. Tavaline kiht on 200-300 µm paks, mis võrdub 200-300 ml/m2. Täielik kuivamisaeg 12-24 tundi.

Soovitatakse kasutada iga 3-5 aasta tagant sõidukite korrapäraseks korrosioonivastaseks hoolduseks.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Põhjamastiks Hagmans Carosol F40Põhjamastiks Hagmans Carosol F40Põhjamastiks Hagmans Carosol F40

Lisainfo

Kogus

500ml, 1L, 5L

Sulle võib meeldida ka…