Õõnsuste kaitse õli roostevastane Hagmans TO3

10.0268.34

Kirjeldus

Õõnsuste kaitse õli roostevastane Hagmans TO3. Väga kvaliteetne ja tõhus roostevastane vahend (pakendid: 500ml aerosool /1L keermega taara kivikaitsepüstolile/5L kanister). Toode on 3 in 1, see tähendab – vaha, mineraalõli ja bituumeni baasil. Musta värvi.

Ettevalmistus

Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad ja kuivad. Enne toote pealekandmist tuleks toodet korralikult loksutada. Tagage tööruumis normaalne temperatuur ja hea ventilatsioon.

Kasutamine
Kasutamisel moodustab pinnale korrosioonivastase vett tõrjuva kihi. Peamiselt kasutatakse sõidukite kereõõnsustes- uste,- küljekarpide,- esi- ja tagatiibade  sisepindadel, ukseliistude taga ja nende kinnituskohtadel, autokere liidetel, kaubikute kaubaruumis vineeri all põrandal jne. Tänu toote madalale viskoossusele suudab see tungida kõikidesse väikestesse pragudesse ja aukudesse. Levinud on TO3 kasutamine õhukese krundikihina roostest puhastatud kohtades enne põhjamastiksi F40 peale kandmist. Sellisel juhul TO3 võitleb roostest puhastatud pinnal allesjäänud roostega ja F40 kaitseb väljaspoolt. Krundikihi TO3 ja põhjamastiksi F40 kihi pealekandmise ajavahe peab olema 1 tund. Kui tahate kanda pinnale F40 paksemalt näiteks 2-3 kihti, siis peaks F40 kihid olema õhemad ja iga kihi pealekandmise ajavahe võiks olla minimaalselt 20-30 minutit (kui tekkinud on nii-öelda nahakiht).

Pihustage pinnast 20-40 cm kauguselt sujuvate vasakult-paremale liigutustega. TO3 õõnsuste kaitse õli ei kahjusta värvikihti. Kui on tekkinud soovimatud pritsmed, siis eemaldage need koheselt lahusti või Hagmansi külmpesu leotusvahendiga. Kui töö on tehtud, siis pöörake aerosool tagurpidi ja vajutage klappi seni kuni kõik värv on düüsist väljunud ja düüs on puhas. Nii ei teki ummistumist.

Uste ja karpide töötlemiseks TO3-ga kasutage aerosooli korral lisaks Hagmansi pikka spetsiaalse otsikuga voolikut, 1L ja 5L taara korral kasutage õõnsuste kaitse püstolit (vajalik kompressor) koos pikema voolikuga, millel samuti spetsiaalne laialipihustav otsik.

Parema tulemuse saamiseks hoidke TO3-e enne kasutamist soojas või soojendage, sest siis on pinnal õli voolavus ja valgumine kõige parem!

Hagmans Carosol TO3 soovitatakse kasutada vastavalt vajadusele aga tavaliselt sõidukite korrapäraseks korrosioonivastaseks hoolduseks iga 3-5 aasta tagant.

Tootel on väga hea ronimisvõime.

Supertoode, mida on pakkuda ainult tootjalt Hagmans. Rootsi kvaliteet!

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Õõnsuste kaitse roostevastane Hagmans Carosol TO3Õõnsuste kaitse roostevastane Hagmans Carosol TO3Õõnsuste kaitse roostevastane Hagmans Carosol TO3

 

Lisainfo

Kogus

500ml, 1L, 5L

Sulle võib meeldida ka…