Korrosioonikaitse MASTON õõnsustesse 500ml / 1L

12.4616.68

Kirjeldus

Korrosioonikaitse MASTON õõnsustesse 500ml aerosoolis / 1L püstoltaaras. Toonilt pruunikas. Aerosooliga tuleb kaasa voolik, et õõnsustesse paremini pääseda.

MASTON-i vahajane korrosioonikaitse sobib kasutamiseks auto õõnsustesse, uste servadesse ja küljekarpidesse. Samuti sobib kaitsekihiks masinate ja metallosade peale, mida ladustatakse. Tungib ka kõige väiksematest aukudest ja pragudest sisse, eemaldab niiskuse ja kaitseb rooste vastu. Õõnsustekaitse kiht jääb pehme ja paindlik.

Toode ei sobi summutile, mootorile ega piduriketastele.

Toode sobib kõikidesse sinisega märgitud kohtadesse:

Pealekandmisel tekib kerge kleepuv kilekiht, mida saab tegelikult kasutada ka mootoriruumi kaitsmiseks.

Pealekandmine

Katke kõik muud pinnad, mis ei vaja töötlemist. Puhastage töödeldav pind. Loksutage aerosooli/1L mahutit korralikult umbes 3 minutit. Mastiksipüstoli kasutamisel kasutage 2,5 – 4 bari. Pihustage mitu õhukest kihti. Kihtide vahel võiks oodata 5-15 minutit. See tagab ühtlase ja kaitsva tulemuse. Loksutage aerosooli ka protsessi ajal, et segu püsiks vedel ja kergesti pealekantav. Kui töö on tehtud, pöörake aerosool tagurpidi ja pihustage, kuni düüsist tuleb ainult õhku, et vältida ummistust. Pritsmete eemaldamine lahustiga. Vajadusel on võimalik toodet peale kanda ka välistingimustes.

Kuivamisaeg: puutekindel 2 tunni pärast, kriimukindel (täitsa kuiv) 2,5-3 tunni pärast +20 °C juures, suhteline õhuniiskus 20% – 70%.
Katvus: 10m²/1L
1L püstoltaara VOC 393 g/l

Kui uued töödeldud pinnad saavad näiteks päikesest tingitud kuumust siis kaob ka tüüpiline vaha lõhn.

https://www.facebook.com/salutaryservice/Korrosioonikaitse MASTON pealekandmise kohad

 

Lisainfo

Kogus

500 ml aerosool, 1L püstoltaara

Sulle võib meeldida ka…